>

HARIS DZINOVIC | VESNA ZMIJANAC | HARI MATA HARIНезаменливиот турбо фолк пејач Харис Џиновиќ после две годишна пауза повторно ќе се претстави пред македонската публика со целовечерен, спектакуларен концерт на кој ќе ги испее своите најпознати хитови Муштулук, Пушти ме, Калуп... Овојпат друштво на бината ќе му прават преубавата Весна Змијанац и Хари Мата Хари.


18 април, сабота, Арена Борис Трајковски, почеток 20:30 часот

  • Билети во предпродажба преку продажната мрежа на Т.А АтлантиС.

  • Цената на билетите изнесува:

  • Партер - 400 ден
  • Трибини - 500 ден
  • Фан Пит и Трибини до 5ти ред - 600 ден

  • follow_us add us to your circle