>

ROBBIE WILLIAMS@SZIGET DAY 1Robbie Williams дефинитивно пристигнува во Србија.


"Пеколот го снема, рајот пристигна и јас дефинитивно тргнувам на турнеја!" се зборовите со кои Robbie Williams ја најави летната Let me entertain you светска турнеја. Единствениот, харизматичен Robbie Williams е најпопуларна поп ѕвезда од голем музички калибар и еден од најпродаваните изведувачи на сите времиња, со 11 издадени албуми кои се продадени во над 77 милиони примероци ширум светот. Во 2006 година Robbie Williams влезе во гинисовата книга на рекорди со продадени 1,6 милиони влезници во само еден ден. И со оваа турнеја Robbie Williams руши рекорди, истата со која сака да опфати повеќе градови во кои досега никогаш не настапувал...

Пакет Аранжмани во предпродажба за следниве категории:

FAN PIT GOLD Зона 1 - 6990 мкд
FAN PIT Зона 2 - 5950 мкд
ПАРТЕР А - 4850 мкд
ПАРТЕР Б - 4250 мкд

usce

Програма на патувањето:

Тргнување на 17.06, во 07:00 од пред дрво Декор. Пристигнување во попладневните часови во Белград. Слободно време за прошетка. Состанок со групата во вечерните часови и влез на концертот. По завршувањето на концертот веднаш се тргнува за Македонија и се пристугнува во Скопје во раните утрински часови.

Во цената на аранжманите е вклучено:

  • Превоз со туристички автобус на наведената релација
  • Влезница за концертот
  • Организација на аранжманот и придружник на патувањето

Во цената на аранжманите не е вклучено:

  • Патничко осигурување 200 МКД
  • Други неспоменати услуги

НАПОМЕНА!!!

*последен рок за купување на превоз билет или пакет аранжман е на 10.06.2015

*за реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 патници

follow_us add us to your circle