>

Hotel Belvedere Holiday Club 4*, BanskoTип на сместување 30.08-30.09. 01.10-30.11.
- Minimum 2 nights stay
  BB HB FB BB
- Недела
- Четврток
BB
- Петок
- Сабота
HB
- Недела
- Четврток
HB
- Петок
- Сабота
FB
- Недела
- Четврток
FB
- Петок
- Сабота
Apartment one bedroom
-rent for 2 pax
31,4 € 36,3 € 41,8 € 31,4 € 36,3 € 36,3 € 41,8 € 41,8 € 46,8 €
Apartment two bedrooms
- rent for 4 pax
52,3 € 62,2 € 72,6 € 52,3 € 62,2 € 62,2 € 72,6 € 72,6 € 82,5 €
Возрасен на доп.
Легло (по ноќ)
10,50 € 13,20 € 15,40 € 10,50 € 13,20 € 15,40 €
Дете од 6 до 11,99 години
на дополнително легло
(по ноќ)
5,50 € 7,70 € 10,50 € 5,50 € 7,70 € 10,50 €

Во цената е вклучено:

  • 1 ноќевање на BB/HB/FB / за редовни легла /
  • Користење на базенот, џакузи, фитнес, сауна, парна бања, интернет, паркинг, фудбалско игралиште, мини кошаркарско игралиште.

  • Максимум сместување:

  • Apartment one bedroom 2 + 2 pax
  • Apartment two bedrooms 4 + 2 pax

  • Намалувања:

  • Дете до 5,99 години со 2 возрасни - бесплатно

  • follow_us add us to your circle