>

EVELINA PALACE 4*

Тип сместување
01.06.-31.10.2015
BB HB
По лице во DBL 14,2 € 17,4 €
Single room 19,6 € 22,9 €

Во цената не е вклучена туристичка такса од 1 еур по лице на ден.

Во цената е вклучено:

 • 1 ноќевање по лице на BB/HB
 • Користење на сауна, фитнес, Интернет во лоби

 • Максиумум сместување

 • DBL – 2 +1 лице
 • Studio – 2 + 2 лице
 • SGL - 1 возрасен +1 дете 0-1,99 год.

 • Доплати:

 • Studio - 20% доплата на основната цена.

 • Попусти:

 • Деца до 4,99 години - бесплатно
 • Дете од 5 to 13.99 години на дополнително легло - 70% попуст од редовната цена
 • Дете од 5 to 13.99 години на редовно легло - 50% попуст од редовната цена
 • Возрасен на дополнително легло- 30% попуст од редовната цена

 • *Напомена: Цените се во евра, а плаќањето е во денарска противвредност од 1 еур = 62 мкд.

  Во понудата не е вклучена туристичка такса која изнесува 1 евро по лице на ноќ

  follow_us add us to your circle