>

Hotel Astera 4*

www.asterabansko.comТип на сместување Викенд (Петок-Недела) Понеделник-Четврток
  16.04.-31.05.
01.11-30.11.
01.06.-22.09. 16.04.-31.05.
01.11-30.11.
01.06.-22.09.
По лице во  Double room 19,6     23,4     18,0     21,3    
Single room 25,1     32,7     22,9     29,4    
По лице во APP1 45,8     51,2     41,4     46,3    
APP2 - Наем 124,3     163,5     112,3     147,2    

Цената вклучува:

 • 1 ноќевање на BB
 • Бесплатно користење на базен,парна бања,џакузи,сауна(2 пати) + турска бања,фитнес сала,аква парк,Wi-Fi во лобито.

 • Макс. Сместување

 • Double соба – 2 + 1 лица;
 • Single соба - 1 лица
 • APP 1 - 2 + 2 лица ; минимум 2 цели суми
 • APP 2 - 4 + 2/5 лица ; минимум 4 цели суми

 • Доплати

 • Ручек /Вечера - 9 евро за возрасен и 5 евра за дете (3 - 12,99 years old) на ден

 • Попусти:

 • Дете до 2,99 години - бесплатно
 • Прво дете од 3 -12,99 год на дополнително легло со 2 возрасни во DBL-бесплатно
 • Дете од 3 - 12,99 год на редовно легло во DBL- 50% попуст
 • Две деца од 3 -12,99 год со 1 возрасен во DBL- секој плаќа 50% попуст
 • Две деца од 3 -12,99 год со 2 возрасни во APP1 - првото е бесплатно, второто дете има 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло- 30% попуст на редовно легло


 • Во понудата не е вклучена туристичка такса која изнесува 1 евро по лице на ноќ

  follow_us add us to your circle