>

St. Ivan Rilski Hotel, SPA and Apartments 4*Тип на сместување 15.09.-01.12.
HB
Double room
- по лице
€ 23,1
SGL room  € 34,7
Возрасен
на дополнително легло
€ 16,0
Дете од 6 до 12 год. € 8,5

Цената е по лице на ден и вклучува:

  • 1 ноќевање на HB
  • Бесплатно користење на парна бања, инфраред сауна, базен, релакс зона, интернет, детско катче, паркинг.

  • Макс. Сместување

  • Single room - 1 лице
  • Double room - 2 + 1 лице

  • Туристичка такса - 1 еур по лице на ноќ.

    follow_us add us to your circle